۳ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۰۷
کد خبرنگار: 1417
کد خبر: 83723513
۰ نفر

برچسب‌ها

استخرهای آب‌گرم سنتی در روستاهای نیر تعطیل شد

اردبیل - فرماندار نیر از تعطیلی و پلمب استخرهای آبگرم معدنی در روستاهای این شهرستان که مورد استفاده اهالی و مسافران قرار می‌گرفت، خبر داد.

ابراهیم امامی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: آب معدنی‌های موجود درروستاهای سقزچی ،ایلانجیق و قره‌شیران که تاکنون به صورت رایگان مورد استفاده اهالی و مسافران قرار می‌گرفت، برای جلوگیری از شیوع کرونا تعطیل شد.

وی افزود: در راستای اجرای عملیات پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در روستاها، دهیاران به عنوان مسوول پدافند غیرعامل انتخاب شده و بر روند امور نظارت دارند.

امامی اضافه‌کرد: تلاش در جهت عدم برگزاری مراسم سنتی، جشن‌ها و عزاداری‌ها در روستا و همچنین رعایت فاصله حداقل ۲ متری بین فروشندگان در نانوایی‌ها در روستا از جمله اقدامات مهم می‌باشد که دهیاران می‌بایست در دستور کار خود قرار دهند.

او گفت: ضدعفونی، گندزدایی و آهک‌پاشی جداول و جوی‌ها، وسایل حمل و نقل عمومی، معابر و مساجد در روستاها به صورت حداقل ۲ روز یک بار از جمله نکات مهمی است که باید در دستور کار قرار گیرد.

امامی افزود: ضدعفونی دفاتر دهیاری خصوصا سطوحی که در تماس با مراجعان و کارکنان دهیاری است، می‌بایست در اولویت قرار بگیرد.

نیر در ۳۰ کیلومتری جنوب غرب اردبیل واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =