شعار «جهش تولید» راهبردی برای رونق کشور است

قصرشیرین- ایرنا- نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب در مجلس گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی براساس ضرورت ملی با نامگذاری سال نقشه راه برای مردم و مسوولان تعیین می‌کنند که تحقق شعار جهش تولید در سال ۹۹، راهبردی برای رونق کشور در بعد داخلی و خارجی است.

فرهاد تجری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تبریک سال نو و مبعث پیامبر اکرم (ص)، افزود: با توجه به این شرایط امسال کشور در بدترین شرایط تحریم ها به سر می بریم، شاهد نامگذاری سال به نام جهش تولید هستیم که با همراهی مردم و مسوولان و به کارگیری تمام توان داخلی می توانیم شاهد رشد و شکوفایی کشور در بخش های مختلف باشیم.

وی اظهارداشت: در شرایطی که ویروس کرونا بیشتر کشورهای دنیا را فرا گرفته و کشورمان نیز با آن درگیر است آمریکای جنایتکار دست از توطئه و جنایت علیه ملت ایران اسلامی برنداشته و هم اکنون ما در یک جنگ اقتصادی هستیم که با جهش تولید و شکوفایی بخش های تولیدی می توانیم دشمن را در رسیدن به اهدافش ناکام بگذاریم.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: می توانیم با اتکا به توان داخلی و شکوفایی تولید داخلی و با تدبیر صحیح مسوولان و مدیران در بخش های مختلف، شاهد خنثی کردن ترفندهای دشمن باشیم.

تجری ادامه داد: امروز در عرصه های مختلف نه تنها تولید به اندازه نیاز داخلی بلکه گاهی فراتر و بیشتر از نیاز داخلی داریم و توانسته ایم فشار ناشی از تحریم ها را به حداقل برسانیم، از این رو تولید در چنین شرایطی هم سلاح مبارزه علیه دشمنان ما است و از طرف دیگر رهبری با تدبیر صحیح امسال را در ادامه سال حمایت از تولید داخلی، جهش تولید و توجه مضاعف به موضوع اعلام کردند که هم توسط مسوولان بخش های مختلف و هم مردم به عنوان یک نقشه راه برای شکوفایی چرخه تولید داخل و هم خارج باشیم.

وی اضافه کرد: آمریکا با تحریم می خواهد عزت و غرور ملی ما را بشکند و ما را به زانو در بیاورد اما با همراهی مردم و مسوولان و با تلاش مضاعف شاهد نابودی تمامی توطئه های استکبار جهانی خواهیم بود.