۳ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۰۶
کد خبرنگار: 2693
کد خبر: 83723448
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

 پیش بینی بارش سنگینی بامداد دوشنبه درشرق هرمزگان

بندرعباس- ایرنا- معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: بامداد فردا دوشنبه بارش های سنگینی در نقاط شرقی استان پیش بینی می شود.

کیانوش عارفی روز یکشنبه در گفت وگو باایرنا افزود: این سامانه بارشی سبب اختلال در ترددهای جاده ای در مناطق شرقی هرمزگان خواهدشد که توصیه می شود تمهیدات لازم دراین خصوص صورت گیرد.
وی بیان داشت: با تداوم فعالیت سامانه ی بارشی امروز یکشنبه، همچنان برای هرمزگان افزایش و گذر ابر، رگبار باران و رعد وبرق گاهی همراه با بارش تگرگ، افزایش لحظه ای سرعت وزش باد و آبگرفتگی معابر عمومی پیش بینی می شود.
معاون هواشناسی هرمزگان اظهارداشت: درطول روز بویژه تا ساعت بعد از ظهر (یکشنبه) میزان بارش ها از مقدار کمتری برخوردار خواهدبود اما ساعت پایانی امشب و بامداد دوشنبه، اوج بارش بویژه در نیمه شرقی استان پیش بینی می شود.
وی گفت: تا ظهر دوشنبه این سامانه بارشی از شرق استان هرمزگان خارج خواهد شد. 
عارفی ادامه داد: دریا نیز تا ساعت بعد ازظهر امروز یکشنبه با وزش بادهای جنوب شرقی نسبت مواج و از یکشنبه شب تا سه شنبه شب با وزش بادهای نسبت شدید شمال غربی وغربی مواج پیش بینی شده است.
وی یادآورشد: توصیه می شود شناورهای سبک از رفت وآمدهای دریایی خودداری و تمهیدات لازم جهت رفتن ایمن سایر شناورها صورت پذیرد.
این کارشناس هواشناسی هرمزگان اظهارداشت: از نظر دمایی، در بامداد دوشنبه، در نیمه غربی و صبح سه شنبه در سایر نقاط استان کاهش محسوس دمای کمینه پیش بینی می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =