اقلام  بهداشتی خیران سلامت به بیمارستان گناوه اهدا شد

گناوه - ایرنا - اولین محموله تجهیزات و اقلام بهداشتی اهدایی خیران گناوه به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال در آیینی توسط امام جمعه این شهر به بیمارستان امیرالمومنین (ع) و شبکه بهداشت ودرمان تحویل شد.

امام جمعه گناوه در این آیین گفت: اقلام و تجهیزات اهدایی بر اساس اعلام نیاز شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان شهرستان برای بکارگیری در امور درمانی و کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا  تهیه و تدارک شده است.

حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی افزود: این محموله شامل ۲ دستگاه مه پوش ویژه ضدعفونی، ۳۰۰ عدد ماسک ان ۹۵، یک دستگاه تب سنج، ۱۵۰ دست لباس گان و ۴۰ عدد  ژل ضدعفونی کننده‌است.

وی گفت: محموله اهدایی به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال از محل کمک های اهدایی خیرین گناوه خریداری و تهیه شده‌است که به  نمایندگان شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان این شهرستان تحویل شد.

امام جمعه گناوه با تقدیر از تمامی خیران شهرستانی که بصورت گمنام در تهیه این اقلام  مورد نیاز همت کردند، افزود: آن دسته از خیرانی که  بصورت تلفنی و حضوری برای کمک رسانی اعلام آمادگی کردند،  درصورت  داشتن برنامه تهیه اقلام به مراکز درمانی بصورت رسمی به آنان  اعلام خواهد شد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =