تردد در گردنه‌های چری و شاه‌منصوری کوهرنگ با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است

شهرکرد- ایرنا- رییس پلیس راه چهارمحال وبختیاری با اشاره به آغاز بارش برف در شهرستان کوهرنگ گفت: تردد در گردنه‌های چری و شاه منصوری این شهرسنان در شنبه شب با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است.

سرهنگ غلامعلی نوربخش شنبه‌شب با در گفت وگو با با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به ادامه داشتن باش برف در محورهای شهرستان کوهرنگ همراه داشتن وسایل گرمایشی و زنجیرچرخ برای رانندگان ضروری است.

وی، با تاکید بر رعایت نکات ایمنی به رانندگان در محورهای مواصلاتی استان و با توجه به اینکه مابقی جاده‌های استان درگیر بارش باران هستند از رانندگان خواست تا نکات ایمنی را رعایت و سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

نوربخش، با اشاره به کاهش تردد در محورهای مواصلاتی استان به دلیل کاهش مسافرت برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا افزود: مردم و رانندگان قبل از انجام مسافرت و عبور و مرور در جاده‌های استان در خصوص وضعیت جاده‌ها با شماره ۱۴۱ تماس برقرار کنند.

به گزارش ایرنا، براساس اعلام هواشناسی استان چهارمحال وبختیاری، یک سامانه بارشی برف و باران از ساعات آغاز روز شنبه دوم فروردین وارد استان شد که این سامانه بارشی همراه با رعد و برق و در برخی مناطق و ارتفاعات با بارش تگرگ همراه است.

کوهرنگ در ۹۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری است و بخشی از راه‌های این شهرستان با خوزستان هم مرز است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =