دستورالعمل تعطیلی اصناف در شهرستان اهواز ابلاغ شد

اهواز-ایرنا- معاون اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: تمامی اصناف شهرستان اهواز به جز چهار صنف مستثنی، بر اساس تصمیم شورای تامین این شهرستان از فردا تا اطلاع ثانوی باید تعطیل شوند.

عبدالرحمان ناصریان شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: امروز در شورای تامین اهواز تصمیم گیری شد که برای جلوگیری از تردد و تجمع مردم در سطح شهر و بازار و به منظور مقابله با انتشار ویروس کرونا تمامی اصناف اهواز به جز چهار صنف نانوایی ها، میوه و تره بار، سوپر مارکت ها و عرضه کنندگان گوشت و مرغ تعطیل شوند و البته داروخانه ها نیز دایر هستند.

وی گفت: پیش از این در تمامی شهرستان های خوزستان این تصمیم گرفته شده است و اصناف غیرضروری تعطیل شدند.

معاون اقتصادی و بازرگانی سازمان صمت استان ادامه داد: اصنافی که با این دستورالعمل مخالفت کنند توسط اماکن تعطیل خواهند شد.

برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در استان استاندار خوزستان و دانشگاه علوم پزشکی اهواز به مردم درخصوص حضور در اماکن شلوغ و بازار هشدار دادند و در بسیاری از شهرستان ها به دستور فرمانداران بازارها تعطیل شدند.

به دستور استاندار خوزستان از ورود مسافران به استان برای ایام عید امسال جلوگیری شده است.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اهواز تاکنون  ۴۲۲ نفر در خوزستان به ویروس کرونا مبتلا شده اند که ۵۷ نفر از این تعداد جان خود را از دست دادند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =