تداوم روند افزایشی ابتلا به کرونا در ۱۰ شهرستان آذربایجان‌غربی

ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۸ نفر دیگر در ۱۰ شهرستان استان به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند.

دکتر جواد آقازاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد ابتلای جدید، آزمایش هفت نفر در مهاباد، پنج نفر در ارومیه، چهار نفر در میاندوآب، سه نفر در هر یک از شهرستان‌های بوکان و خوی، ۲ نفر در اشنویه و یک نفر در شهرستان‌های شاهین‌دژ، نقده، سلماس و پلدشت مثبت شده‌است.

وی اضافه کرد: در این مدت، مورد مثبتی در شهرستان‌های تکاب، سردتش، پیرانشهر، چایپاره، چالدران، ماکو و شوط گزارش نشده‌است.

وی بیان کرد: با افزایش این تعداد موارد ابتلا، تعداد مبتلایان به کرونا در ارومیه به ۱۴۴ نفر، بوکان ۵۸ نفر، خوی ۳۹ نفر و شاهین دژ ۲۶ نفر رسید.

وی بیان کرد: همچنین تاکنون ۲۴ نفر در مهاباد، ۲۳ نفر در میاندوآب، ۱۷ نفر در هر یک از شهرستان های تکاب و نقده و ۱۰ نفر در سلماس به کرونا مبتلا شده‌اند.

وی اظهار کرد: در دیگر شهرستان‌های آذربایجان‌غربی تعداد مبتلایان تک‌رقمی بوده به طوری‌که کرونای هشت نفر در هرکدام از شهرستان‌های سردشت و ماکو و ۶ نفر در هر کدام از شهرستان‌های پیرانشهر و اشنویه مثبت اعلام شده‌است.

وی بیان کرد: همچنین تاکنون چهار نفر در چایپاره، ۲ نفر در چالدران، ۲ نفر در پلدشت و یک نفر در شوط به کرونا مبتلا شده‌اند.

به گزارش ایرنا ۳۹۵ نفر در آذربایجان‌غربی به بیماری کرونا مبتلا شده و تاکنون ۲۷ نفر فوت کرده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =