۲ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۴۶
کد خبرنگار: 3043
کد خبر: 83723108
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

راههای قزوین لغزنده هستند

قزوین - ایرنا - رییس پلیس راه قزوین از لغزنده بودن سطح راه های استان خبر داد و گفت: به دلیل بارش باران و لغزندگی جاده ها رانندگان باید با احتیاط بیشتری سفر کنند.

سرهنگ نصرالله بیگلری عصر شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با ورود سامانه بارشی از امروز که منطقه را تحت تاثیر خود قرار داده، هم اکنون شاهد بارش در سطح تمامی راه های ارتباطی این استان هستیم.
وی اظهار داشت: هم اکنون وضعیت ترافیکی در سطح راه های ارتباطی استان عادی و بدون ترافیک بوده و تردد خودروها به شکل روان جریان دارد.
این مسوول انتظامی ادامه داد: در هنگام لغزندگی جاده ها، رانندگان باید بیشتر از وضعیت عادی از خودروهای جلویی فاصله بگیرند و سرعت خود را نیز کمتر کنند و با احتیاط بیشتری به رانندگی بپردازند.
سرهنگ‌بیگلری با اشاره به شیوع بیماری کرونا و کاهش سفرهای نوروزی ادامه داد: در ٢٤ساعت گذشته خوشبختانه تصادف فوتی و جرحی در سطح جاده های استان قزوین بوقوع نپیوسته است.
۶ هزار و ۶۷۰ کیلومتر راه در استان قزوین وجود دارد که ۲۲۰ کیلومتر آن آزادراه، ۲۷۰ کیلومتر بزرگراه، ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و بقیه نیز راه آسفالته روستایی است. 
آزادراه های قزوین-کرج و قزوین-رشت به همراه قزوین-زنجان از پرترافیک ترین مسیرهای ارتباطی کشور به ویژه در ایام نوروز به شمار می روند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =