یکسان سازی توزیع آب در هرمزگان از رسالت های مهم آبفا است

بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان تاکید کرد: یکسان سازی توزیع آب در شهرها و روستاهای استان از رسالت های مهم مدیران جدید این شرکت است و مدیران شهرستان ها نباید هیچ تفاوتی میان شهر و روستا در ارایه خدمات قائل شوند.

امین قصمی عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: روند یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی در مرکز استان به خوبی پیش رفته و زمینه‌های لازم جهت ادغام آب و فاضلاب شهرستانها فراهم شده است.

وی ادامه داد:  موفقیت یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی در گرو فعالیت مدیران شهرستانی است و این مدیران نسبت به گذشته اختیارات کامل تری در حوزه مسئولیت خود دارند و به همین میزان نیز باید پاسخگو باشند.

 قصمی با تاکید بر انجام فعالیت هدفمند توسط مدیران جدید گفت: در این راستا باید دو سری اهداف کوتاه مدت و بلند مدت تعریف و اجرایی شود که در وهله اول ایجاد ساختار یکپارچه برای ارائه بهترین خدمات به مشترکان می باشد و در هدف گذاری بلند مدت نیازمند سیاست‌گذاری فنی و اقتصادی و نحوه خدمات رسانی جدیدی هستیم که باید تغییرات لازم در این خصوص صورت گیرد.

این مقام مسوول تصریح کرد: هم افزایی و افزایش توان علمی و عملیاتی با یکپارچه سازی شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی امکان پذیر است و  با این اقدام از موازی‌کاری‌های موجود در این ۲ شرکت جلوگیری و چابک‌سازی واقعی در آنها محقق می شود.

قصمی خاطرنشان کرد: مدیران شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی باید بازرسی‌ها و نظارت بر حوزه های مختلف تحت مدیریت خود را تشدید کنند و به عنوان یک شرکت عملیاتی و خدماتی حضور میدانی آنها در کارها پر رنگ‌تر شود.

یکپارچه سازی شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی یکی از برنامه های مهم صنعت آب و فاضلاب در سال‌های اخیر بوده که اجرای آن از سال گذشته آغاز شده که ارتقا و تسهیل خدمات رسانی و پاسخگویی به مشترکان، هم افزایی ظرفیتهای فنی، اجتماعی و اقتصادی آبفای شهری و روستایی، کاهش هزینه های اداری و مدیریتی، کوچک سازی ساختار دولت، حل و فصل مسایل مشترک و موضوعات بین آبفای شهری و روستایی، تسهیل در امر مدیریت و نظارت عالی شرکت مهندسی آبفای کشور و وزارت نیرو و یکپارچگی در مدیریت آب شرب مردم اعم از شهری و روستایی از جمله مزایایی آن عنوان شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =