۲ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۱۸
کد خبرنگار: 996
کد خبر: 83723031
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۲۰ واحد تجاری بروجرد پلمب شد

بروجرد - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: ۳۲۰ واحد صنفی متخلف به دلیل رعایت نکردن مقررات بهداشتی در این شهرستان شناسایی و پلمب شد.

حمید آزادبخت روز  شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در جریان بازرسی گشت‌های مشترک کمیته نظارت بر اماکن عمومی ستاد مدیریت بیماری کرونا این واحدهای صنفی به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی مربوط به پیشگیری از بیماری کرونا پلمب شد.  

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه سلامت مردم اولویت نخست ستاد مدیریت بیماری کرونا است گشت های بازرسی در یک روز فقط ۱۶۰ واحد را پلمپ کردند که نشان حساسیت  این افراد برای پیشگیری از انتشار کرونا و افزایش سطح سلامت جامعه بود.

 رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد اضافه کرد: بر اساس مصوبه ستاد مبارزه با شیوع ویروس کرونا مقرر شد کلیه واحدهای صنفی به غیر از واحدهای صنفی نظیر نانوایی ها، مرغ فروشی ها، فروشگاههای توزیع مواد پروتینی، خواروبار و لبنیات تعطیل بوده  اما متاسفانه برخی از واحدهای صنفی آنگونه که باید نکات بهداشتی را رعلیت نکرده و به دلیل شرایط مالی محددا اقدلم به بازگشایی مغازه نموده که تا پایان فروردین پلمپ خواهند شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =