دستگیری  ۲ موبایل قاپ حرفه‌ای در تبریز

تبریز - ایرنا - فرمانده انتظامی تبریز گفت: ۲ جوان موبایل قاپ در این شهرستان دستگیر و به ۲۶ فقره سرقت موبایل اعتراف کردند.

فرهنگ نوروزی، روز شنبه در گفت‌ و گو با خبرنگاران افزود: دستگیری این افراد در پی وقوع چند فقره موبایل قاپی در سطح این شهرستان در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت و کارهای اطلاعاتی در این زمینه آغاز شد.

وی اظهار داشت: در این راستا گشت‌ زنی‌های هدفمند در سطح شهر و مکان های شلوغ و پرتردد افزایش یافت و گشت موتورسوار کلانتری ۱۶، سارق موبایل قاپ را هنگام سرقت مشاهده و وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کرد.

فرمانده انتظامی تبریز با بیان اینکه همدست متهم نیز در این عملیات دستگیر شد، گفت: این افراد با همدستی هم اقدام به سرقت می کردند و در بازرسی از مخفیگاه سارقان دستگیر شده تعداد ۸ دستگاه گوشی تلفن همراه کشف شد.

سرهنگ نوروزی با بیان اینکه تاکنون ۶ نفر از مال باختگان در بدو ورود به کلانتری متهمان را شناسایی کرده اند، ادامه داد: در بررسی‌های انجام شده توسط ماموران مشخص شد هر ۲ سارق جوان سابقه‌دار و حرفه‌ای بوده و سوابق متعدد کیفری دارند.

وی از شهروندان خواست توصیه‌های پلیس را برای پیشگیری از وقوع سرقت جدی بگیرند و هرگونه موارد مشکوک را بلافاصله از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =