۲ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۳۸
کد خبرنگار: 911
کد خبر: 83722948
۰ نفر

برچسب‌ها

نقاهتگاه بیماران کرونایی در تاکستان برپا شد

قزوین - ایرنا - نقاهتگاه بیماران کرونایی در تاکستان به عنوان دومین مرکز نقاهتگاهی بیماران رو به بهبود مبتلا به این ویروس در استان قزوین برپا شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر اظهار داشت: این نقاهتگاه با رعایت تمامی نکات بهداشتی در یکی از خوابگاه های دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان راه اندازی شده است.

قدرت الله مهدیخانی افزود: این نقاهتگاه با ۴۰ تخت در خدمت بیماران بهبود یافته خواهد بود اما فعلا مراکز درمانی تاکستان پاسخگو بوده و استفاده از این مکان نیازی پیدا نشده است.

وی یادآور شد: مدیریت این نقاهتگاه بر عهده جمعیت هلال احمر قرار گرفته و خدمات به بیماران در آن با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی انجام خواهد شد.

مهدیخانی گفت: نقاهتگاه بیماران کرونایی در قزوین نیز از هفته گذشته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی قزوین راه اندازی شده و مشغول خدمات دهی به بیماران رو بهبود است.

تاکنون ۲۰ هزار و ۶۱۰ نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد هفت هزار و ۶۳۷ نفر بهبود یافته و یک هزار و ۵۵۶ نفر جان خود را از دست داده اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =