همه ظرفیت های هرمزگان برای تحقق جهش تولید بکارگرفته می شود

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: امسال که از سوی رهبر معظم انقلاب بنام جهش تولید نامگذاری شده، تمامی امکانات و ظرفیت‌های استان در این راستا به کار گرفته می‌شود.

فریدون همتی عصر شنبه با اعلام این خبر افزود: رسیدن به هدف مهم جهش تولید در سرلوحه کار تمامی دستگاه‌ های اجرایی هرمزگان خواهدبود تا در پایان سال، شاهد نتیجه خوبی در این عرصه باشیم.
وی بیان داشت: نامگذاری سال جدید بیانگر توجه ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی به موضوع مهم تولید در کشور است که در تداوم عناوین انتخاب شده برای سال های اخیر و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، صورت گرفته است.
استاندار هرمزگان ادامه داد: توجه به تولید داخلی از محورهای اصلی و بنیادین سیاست های اقتصاد مقاومتی است که می‌تواند کشور ایران را به سمت پیشرفت های بزرگ رهنمون سازد.
وی اظهارداشت: هرمزگان باتوجه به ظرفیت‌های گسترده درعرصه اقتصاد وتولید، در سال های اخیر از استان های پیشگام در حوزه رونق تولید بوده و این برنامه راهبردی را در سرلوحه کار خود قرار داده است.
همتی تصریح کرد: مجموعه مدیریت عالی هرمزگان نیز به طور جد پیگیر رسیدگی به حوزه تولید در استان است و در این راستا نشست های متعدد تسهیل و رفع موانع تولید  تشکیل شده و بسیاری از مشکلات تولیدکنندگان رفع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =