حشیش‌های جاساز شده در پراید به مقصد نرسید

سمنان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: یک دستگاه خودروی پراید حامل ۳۰ کیلو و ۱۰۰گرم موادمخدر حشیش در شهرستان میامی این استان توقیف شد.

سردار سرتیپ دوم عبدالله حسنی روز شنبه به خبرنگاران اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان در تبادل اطلاعاتی با مرکز از جابه جایی و حمل محموله‌ای مواد مخدر از مسیر های مواصلاتی این استان با خبر شدند.

وی به تشکیل تیم ویژه و کنترل مسیرهای تردد توسط ماموران انتظامی میامی اشاره و بیان کرد: در بامداد گذشته یک دستگاه خودروی پراید در این شهرستان توقیف و یک تن سوداگر مرگ نیز دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان تصریح کرد: ۳۰ کیلو و ۱۰۰ گرم مواد مخدر از نوع حشیش در بازرسی‌های صورت گرفته از داخل این خودرو کشف شد.

وی با بیان اینکه قاچاقچی دستگیر شده در این عملیات ۳۵ ساله بود، اظهارداشت که تمام اقدامات قانونی پلیس برای جلوگیری از تهیه توزیع و مواد مخدر در استان سمنان است.

فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری تاکید کرد: تهیه، توزیع و قاچاق مواد مخدر از جمله اولویت‌های اصلی پلیس برای مقابله و مبارزه با این پدیده شوم اجتماعی است که این موضوع در استان با جدیت بالایی پیگیری می‌شود.

اخبار مرتبط