۲ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۵
کد خبرنگار: 1448
کد خبر: 83722834
۰ نفر

برچسب‌ها

مشکل قطعی آب روستای پیت‌سرا سوادکوه برطرف شد

ساری – ایرنا – مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مازندران گفت که مشکل قطعی آب در روستای " پیت‌سرا " شهرستان سوادکوه که پس از رانش کوه رخ داده بود ، برطرف شده و شرایط هم اکنون به حالت پایدار رسیده است .

مجید عبدالهی روز شنبه در بازدید از روستای پیت سرا در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : قطعی آب این روستا روز گذشته جمعه به دلیل سقوط سنگ از ارتفاعات رخ داد که فوری  با تلاش گروه عملیات شرکت آب و فاضلاب کار برای ترمیم خرابی شروع شد در حالی که آب روستا تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب نبوده است.

وی توضیح داد : رانش کوه به حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ متر از لوله شبکه آب در روستا خسارت وارد کرد و برای بازگرداندن شرایط به وضعیت عادلی نیاز بود تا لوله ها تعویض شد که این کار انجام شد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مازندران همچنین گفت که مخزن ۷۰ متر مکعبی آب روستای پیت  سرا هم بر اثر رانش کوه تخریب شد ولی مخزن تخریب شده تازه ساخت بود و هنوز وارد مدار نشده بود .

وی افزود : برای ترمیم مخزن تخریب شده تیم بازرسی به روستا اعزام خواهد شد و بعد از گزارشات کارشناسان تصمیم خواهیم گرفت که این منبع تعمیر یا جایگزین شود .

آوار سنگ ناشی از رانش کوه بر روی روستای پیت سرا سوادکوه که صبح نخستین روز بهار ۹۹ رخ داد ، سبب تخریب ۱۰ واحد مسکونی ، چهار واحد دامداری و سه دستگاه خودرو شد و به تاسیسات زیر ساختی آب، برق، تلفن نیز خسارت وارد کرد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =