اجازه نصب هیچ چادری برای مسافران در شهر بندرعباس نداده ایم

بندرعباس- ایرنا- شهردار بندرعباس گفت: برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، اجازه نصب هیج چادری در سطح شهر برای مسافران را نداده‌ایم و از این مساله جلوگیری شده است.

عباس امینی زاده عصرشنبه با اعلام این خبر افزود: در مواردی نیز که چادرهایی نصب شده بود، توسط نیروهای شهرداری برچیده شده است.
 وی ادامه داد: امیدواریم این روال تا پایان تعطیلات نیز ادامه داشته باشد و بتوانیم شرایط مناسبی برای مقابله با بیماری کرونا داشته باشیم.
شهردار بندرعباس بااشاره به تعطیلی مجتمع‌های تجاری و صنف های غیرضروری در این شهر ادامه داد: علاوه بر این، بازارهای دستفروشی که مورد استقبال تعداد زیادی از افراد صورت می‌گرفت نیز از هفته‌های قبل تعطیل شده که تاثیر قابل توجهی بر قرنطینه خانگی شهروندان داشته است.
وی همچنین از ضدعفونی مداوم مکان‌هایی مانند میدان میوه وتره بار، ترمینال مسافربری، معابر عمومی، تاکسی‌ها، پارک ها و غیره با مشارکت شهروندان خبر داد.
 امینی زاده تصریح کرد: باتوجه به کنترل ورودی‌های شهر توسط نیروهای هلال احمر، بسیج، دانشگاه علوم‌پزشکی و غیره، امیدداریم روند خلوت‌تر شدن شهر ادامه یافته و بیماری گسترش نیابد.
این مقام مسوول از شهروندانی که با عمل به توصیه‌ها برای حفظ جان خود و دیگران، خارج نشدن از خانه را مدنظر قرار داده‌اند، قدردانی کرد و گفت: به طور قطع تداوم این رویه در روزهای آینده می‌تواند راهگشا باشد و نباید به رعایت موقت موارد یاد شده اکتفا کنیم.
شهردار بندرعباس گفت: رعایت نکات پیشگیرانه توصیه شده و ماندن شهروندان این شهر در خانه، نشان دهنده فرهنگ غنی مردم این دیار است.
وی همچنین از شهروندان درخواست کرد، تا زباله‌ها را در ساعت مشخص (ساعت ۹ شب) به خارج از منزل منتقل کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =