تمام تلاش ها برای شکستن زنجیره شیوع کرونا در البرز است

کرج - ایرنا - استاندار البرز با تاکید برخودداری مردم از سفر گفت: تمام تلاش ها برای شکستن زنجیره شیوع کرونا دراین استان است بنابراین از مسافران درخواست دارم در شرایط کنونی به البرز سفر نکنند.

عزیزاله شهبازی روز شنبه در نشست ستاد کرونا البرز افزود:  البرزنشینان به مهمان نوازی شهره اند ولی از مهمانان عزیز عاجزانه درخواست دارم در راه ریشه کن شدن کرونا، همراه ما باشند و در این شرایط به البرز سفر  و تردد نکنند. 
وی ادامه داد: با هم افزایی اصناف البرز نیز تردد مردم به مراکز خرید و فروشگاه ها محدود می شود ولی مراکز عرضه کالاهای اساسی مردم به صورت تمام وقت خدمات ارایه می دهند.

شهبازی گفت: تنها با همکاری مردم، قادر به شکستن زنجیره شیوع کرونا ویروس هستیم از این رو از همراهی و همکاری تمام شهروندان در عمل به توصیه‌های پزشکی، بهداشتی و درمانی مقابله با کرونا قدردانی می کنم.
وی خاطرنشان کرد: بر اساس گزارش رییس دانشگاه علوم پزشکی، در سایه این همراهی ها و اهتمام ویژه که با بسیج مجموعه استان طبق تاکیدات رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد ملی مبارزه با کرونا صورت گرفته؛ همه چیز در البرز برای مقابله با شیوع، تحت کنترل است.
استاندار البرز ادامه داد: پس از فرمان مقام معظم رهبری نیز تمامی نیروهای نظامی، انتظامی، بسیج و سپاه پاسداران البرز با جدیت بیشتری وارد عمل شده اند و انصافا همراهی بسیار خوبی داشته اند.
شهبازی با  تاکید بر اینکه توقف شیوع کرونا علاوه بر تلاش مسئولان به یاری مردم نیاز دارد، گفت: در کنار مردم هستیم و با تمام توان برای شکستن زنجیره شیوع کرونا ویروس تلاش می کنیم.
تاکنون ۲ هزارو۲۰۰ نفر با علائم اولیه و قطعی کرونا در بیمارستان های البرز بستری شده اند که ۲۰۲ نفر جان باخته اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =