استاندار آذربایجان‌غربی: مشارکت نیروهای نظامی، انتظامی و اطلاعاتی در مقابله با کرونا ستودنی است

ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان‌غربی با قدردانی از مشارکت و نقش‌آفرینی نیروهای نظامی، انتظامی و اطلاعاتی در مقابله با کرونا گفت: توانمندی‌های شکل گرفته در بستر شکست کرونا از جمله راه‌اندازی بیمارستان صحرائی، استراحتگاه، ضدعفونی معابر، غربالگری و کنترل مبادی ورودی و طرح بسیج ملی توانسته از شیوع افسارگسیخته ویروس کرونا در استان جلوگیری کند.

محمدمهدی شهریاری روز شنبه در نشست با فرماندهان قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) و سپاه شهدا، به روند شیوع ویروس کرونا در استان اشاره کرد و افزود: همکاری دستگاه‌های اجرایی و عموم مردم با مصوبه‌های  ستاد ملی و استانی مدیریت و مقابله با کرونا رضایتبخش است.

وی افزود: متاسفانه با وجود همه هشدارها هنوز بخشی از جامعه خطر کرونا را جدی نگرفته‌اند و انتظار می‌رود تا این افراد نیز نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و سیاست مهم در خانه ماندن اهتمام جدی داشته باشند.

استاندار آذربایجان‌غربی در ادامه تعطیلی بازارهای سنتی، پاساژهای تجاری و مراکز پرتجمع تا ۱۵ فروردین و نیز کنترل مبادی خروجی و ورودی و اجرای غربالگری را در پیشگیری از شیوع کرونا و قطع زنجیره انتقال موثر دانست.

در این دیدار تدابیر لازم در خصوص آمادگی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) و سپاه شهدا برای افزایش فعالیت‌های مقابله‌ای از جمله راه‌اندازی و تجهیز بیمارستان صحرائی و نیز تولید ماسک و اقلام ضد عفونی بحث و تبادل‌نظر شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =