غربالگری کرونا از سرنشینان ۱۴ هزار و ۵۰۰ خودرو در بروجرد

بروجرد - ایرنا - رییس جمعیت هلال احمر بروجرد گفت: سرنشینان ۱۴ هزار و ۵۰۰ خودرو در طرح غربالگری کرونا توسط امدادگران هلال احمر در ورودی های شهرستان ارزیابی شدند.

محمد کرمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سه پست غربالگری توسط امدادگران هلال احمر بروجرد در ورودی های شهرستان مستقر و به صورت شبانه روزی کار غربالگری کرونا انجام می دهند.

وی اظهار داشت: از ابتدای شروع طرح غربالگری کرونا تاکنون هیچ مورد مشکوکی که نیاز به ارجاع به بیمارستان داشته باشد در ورودی های بروجرد مشاهده نشده است.

رییس جمعیت هلال احمر بروجرد بیان کرد: تعداد ۱۰ نفر از امدادگران هلال احمر در طرح غربالگری شرکت دارند و به صورت شبانه روزی درحال خدمت به مردم هستند.

کرمی با اشاره به اینکه طی شبانه روز گذشته ۲ مورد واژگونی خودرو در جاده بروجرد به اراک رخ داده است، اضافه کرد: در این حوادث رانندگی که یکی واژگونی خودروی پژو ۴۰۵ در کیلومتر هشت جاده بروجرد به اراک و دیگری واژگونی خودروی وانت پیکان در کیلومتر هفت این رخ داده است جمعا هشت نفر دچار حادثه شدند که توسط امدادگران جاده ای زالیان بروجرد به صورت سرپایی درمان شدند.

وی اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و ماندن مردم در خانه و پرهیز از سفر های غیر ضروری از ابتدای سال نو شاهد کاهش محسوس سفرها به شهرستان بروجرد هستیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =