جاده تلو در شمال شرقی پایتخت مسدود شد

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان شمیرانات اعلام کرد: با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا جاده تلو برای دسترسی به بخش های لواسانات و رودبار قصران تا اطلاع ثانوی مسدود خواهد بود.

سید مهدی ساداتی روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به استقرار پایگاه های سلامت هلال احمر و شبکه بهداشت و درمان شمیرانات در ابتدای گردنه قوچک و انجام غربالگری کرونا و تب سنجی از مسافران و گردشگران، گردنه تلو مسدود خواهد بود تا این کنترل برای تمام ترددکنندگان صورت بگیرد.

وی افزود: مسدود بودن این جاده تا اطلاع بعدی ادامه دارد لذا شهروندان برای دسترسی به بخش های لواسانات و رودبار قصران باید تنها از جاده گردنه قوچک تردد کنند.

به گزارش ایرنا، گردنه قوچک در شمال شرقی پایتخت از گردنه سوهانک و خیابان استخر قابل دسترسی است.
بخش های لواسانات و رودبار قصران از توابع شهرستان شمیرانات واقع در شمال شرقی پایتخت با آب و هوایی کوهستانی و طبیعتی بکر همواره بویژه در نیمه اول سال پذیرای گردشگران و مسافران بسیاری است که برای گذران اوقات فراغتی سالم به حاشیه رودخانه جاجرود و مراکز رفاهی خدماتی منطقه مراجعه می کنند.
بنا بر آخرین اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تاکنون در ایران ۱۹ هزار و ۶۴۴ نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد، ۶ هزار و ۷۴۵ نفر بهبود یافته و ۱ هزار و ۴۳۳ نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =