۲ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۱۰
کد خبرنگار: 1171
کد خبر: 83722668
۰ نفر

برچسب‌ها

رونق اقتصاد در گرو جهش تولید است

زاهدان- ایرنا- مسوول امور روحانیون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: انتخاب شعار سال «جهش تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب گامی ارزنده در راستای رونق اقتصاد و قطع وابستگی به نفت است.

مولوی عبدالغنی دهانی سورانی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در چند سال اخیر با توجه به اهمیت اقتصاد مقاومتی در پیشرفت و آبادانی کشور شعارهای سال را حول این موضوع مورد توجه قرار می‌دهند به طوریکه سال جدید را با توجه به مشکلات اقتصادی کشور و اهمیت حوزه اقتصادی به نام سال «جهش تولید» نامگذاری کردند.

وی ادامه داد: استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات موجود و بکارگیری نیروهای کارآمد در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر سال« جهش تولید» نقش مهمی خواهد داشت.
 مسوول امور روحانیون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: جهش تولید راهکاری مناسب برای رسیدن به خودکفایی و عدم وابستگی اقتصاد به نفت به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه جهش تولید نیازمند تلاش همه جانبه است افزود: خرید کالاهای ایرانی موجب رونق تولید و بهبود وضعیت معیشتی و اقتصادی کشور خواهد شد.
مولوی دهانی تصریح کرد مردم با خرید کالاهای ایرانی، دولت را در تحقق رونق اقتصادی و تولید همراهی کنند.
 مسوول امور روحانیون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: همچنین ضروری است تولید کنندگان داخلی با افزایش کیفیت محصولات به گرایش بیشتر افراد به سمت کالای ساخت داخل و در نتیجه جهش تولید کمک کنند.

وی تاکید کرد: همکاری و همراهی مردم و مسوولان در جهش و توسعه اقتصادی کشور نقش مهمی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =