مرگ ۳ تن در حوادث رانندگی نخستین روز سال خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا - رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان شمالی اعلام کرد: سوانح رانندگی نخستین روز سال در این استان به مرگ سه نفر و مجروح شدن یک نفر دیگر منجر شد.

سرهنگ علیرضا حسین زاده روز شنبه،  بی احتیاطی رانندگان و تخطی از سرعت مطمئنه را علت این حوادث جاده ای دانست و اظهار داشت: نخستین روز سال جدید با با سه تصادف در محورهای استان همراه بود که در یکی از این تصادفات که در محور بش قارداش بجنورد رخ داد، راننده و سرنشین این خودرو کشته شدند.
وی افزود: تصادف دیگری که در محور باباامان رخ داد نیز منجر به کشته شدن یکی از سرنشینان این خودرو شد.
حسین زاده خاطرنشان کرد: در این میان یک مورد واژگونی نیز در محورهای استان صورت گرفت که به علت خستگی و خواب آلودگی راننده و نیز تخطی از سرعت مطمئنه روی داد که طی آن یک نفر مجروح شد.
وی مهمترین علت این تصادفات را بی توجهی رانندگان به قوانین راهنمایی و رانندگی در نتیجه سوء استفاده از خلوتی محورهای ارتباطی اعلام کرد و از آنها خواست به منظور تأمین ایمنی خود و همراهانشان حتماً رعایت نکات ایمنی و قوانین راهنمایی و رانندگی را به جد در نظر داشته باشند.
رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان شمالی از همراهی پلیس در کنار نیروهای راهداری و هلال احمر در ورودی و خروجی های استان به منظور کنترل و پیشگیری از انتقال و شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: خوشبختانه تردد در محورهای استان امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۵۰ درصد کاهش یافته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =