مهر وموم ۹ واحد صنفی متخلف در سبزوار

سبزوار- ایرنا- ۹ واحد صنفی متخلف طی دو روز گذشته در راستای نظارت بر عرضه بهداشتی مواد غذایی و رعایت پروتکل های تعطیلی موقت جهت پیشگیری از بیماری کرونا در سبزوار مهر و موم شدند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار روز شنبه با بیان این مطلب گفت: این واحدهای صنفی متخلف به علت رعایت نکردن موارد بهداشتی و تخطی از مصوبه ستاد پیشگیری از کرونای شهرستان مهر و موم شدند.
دکتر فاطمه نوده افزود: به منظور پیشگیری از بیماری از کرونا توصیه های بهداشتی به واحدهای صنفی داده شده تا با ضدعفونی کردن غرفه ها و فضای کسب و کار خود نگرانی شهروندان را در این زمینه کاهش دهند.  
وی ادامه داد: شهروندان در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی، از طریق تلفن ۱۹۰ شکایات خود را به سامانه فوریت‌های سلامت محیط و کار گزارش کنند.

شمار افراد مبتلا به ویروس کووید ۱۹ عامل بیماری کرونا در شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در غرب خراسان رضوی به ۵۷ نفر رسیده است.

همچنین تاکنون سه بیمار مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در شهرستان‌های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار فوت کرده‌اند و از مجموع ۵۷ بیمار مبتلا به کرونا در شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در غرب خراسان رضوی تاکنون ۴۴ نفر بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده‌اند.

۱۷ هزار واحد صنفی زیر نظر ۴۱ اتحادیه در شهرستان سبزوار واقع در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد فعالیت دارند.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =