مهربان: ملی‌پوشان کشتی با هماهنگی کادرفنی تمرینات را پیگیری‌ می‌کنند

تهران- ایرنا- مربی تیم ملی کشتی آزاد ایران، گفت: با ملی‌پوشان در ارتباط هستیم و آنان تمرینات خود را به صورت انفرادی انجام می دهند.

«ابراهیم مهربان» با تبریک سال نو به مردم و جامعه کشتی، اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لغو اردوهای تیم های ملی به واسطه حفظ سلامتی کشتی گیران، با تمامی ملی پوشان در تماس هستیم و با تشکیل یک گروه در فضای مجازی برنامه تمرینی را به آن‌ها می دهیم.

مهربان تصریح کرد: خوشبختانه تمامی ملی‌پوشان در سلامتی کامل هستند و به صورت انفرادی تمرینات را پیگیری می‌کنند.

وی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشخص نبودن زمان و مکان رقابت های گزینشی المپیک، امکان برگزاری اردوها نبود اما کشتی گیران باید آمادگی خود را حفظ کنند تا هر زمان که شرایط مهیا شد، بتوانیم زودتر آن ها را به مرز آمادگی لازم برسانیم.

مهربان در مورد شیوع ویروس کرونا، گفت: در حالی که اکثر مردم دنیا درگیر این ویروس خطرناک شده‌اند و تمامی مسوولان کشورها در خانه ماندن را بهترین راه مبارزه با این ویروس می دانند و نمونه ثابت شده آن در کشور چین اتفاق افتاده است، متأسفانه شاهد این هستیم که در ایران برخی این موضوع را جدی نگرفته اند. از همین جا از تمامی مردم عزیز ایران می خواهم از فرصت تعطیلات سال نو استفاده کنند و از مسافرت و حضور در اجتماعات بپرهیزند و در خانه بمانند و اگر این چنین شود نتایج مثبت آن بزودی نمایان خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =