بارش برف در جاده کرج - چالوس 

کرج - ایرنا - کارشناس کنترل ترافیک فرماندهی پلیس راه البرز ازبارش برف خفیف در جاده کرج -چالوس درمحدوده این استان خبرداد.

سروان  مسعود خانجانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این بارش از محدوده پیچ سرهنگ تا دهانه جنوبی تونل کندوان است که سبب لغزندگی سطح محور شده است.

وی اضافه کرد: رانندگان هنگام عبور ضمن رعایت سرعت مطمئنه ، فاصله طولی موقع رانندگی مجاور را رعایت کنند.

خانجانی درخصوص وضعیت ترافیک در محورهای استان البرز نیز خاطرنشان کرد که اجرای طرح تست تب سنجی سبب سنگینی ترافیک در ابتدای جاده کرج - چالوس و آزادراه کرج - قزوین شده است.

اکنون ترافیک درجاده کرج - چالوس در محدوده میدان امیرکبیر و درآزادراه کرج - قزوین درلاین شمالی درمحدوده پل حصارک به صورت مقطعی سنگین است.

وی از رانندگان خواست با توجه به ترافیک سنگین برای پیشگیری از هرگونه حادثه با احتیاط حرکت کنند.  

استان البرز دارای یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان است.  
روزانه به طور متوسط بیش از ۲۰۰ هزار وسیله نقلیه در راه های البرز تردد می کنند که بیش از ۲۰ هزار تردد در جاده کرج - چالوس و بقیه در آزادراه های این استان است.  

تاکنون بیش از ۲ هزارو ۲۰۰ نفر براثر علائم اولیه و قطعی کرونا در بیمارستان های البرز بستری شده و حدود ۲۰۲ نفر جان باخته اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =