مشارکت نیکوکاران گنبدکاووس در تهیه ۱۱۰ هزار ماسک

گنبدکاووس - ایرنا - ۳ نیکوکار گنبدکاووس از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۱۰ هزار ماسک برای توزیع بین شهروندن ساکن محلات آسیب پذیر، اماکن عمومی و مساجد در اختیار جمعیت هلال احمر این شهرستان قرار دادند.

از مجموع این ماسک های اهدایی ۶۰ هزار عدد توسط حاج محمد شهرکی و ۵۰ هزار ماسک نیز توسط علی‌محمد چوپانی و حسین بابایی تهیه و اهدا شد که از مجموع این ماسک ها تاکنون ۷۶ هزار عدد آن توزیع شد.

رییس جمعیت هلال احمر گنبدکاووس روز شنبه با تایید این خبر به ایرنا گفت: مناطق شمالی غربی شهر گنبدکاووس، مسکن مهر کاج و مجتمع مسکونی ۱۲۳ واحدی  بنیاد مسکن، برخی اماکن عمومی مانند مساجد، مراکز درمانی، اداره زندان، بانک‌ها، برخی مراکز نگهداری معلولان و سالمندان از جمله محلات و مناطق توزیع ماسک‌های اهدایی نیکوکاران بود.

اصغر نودهی همچنین از انجام ۹ مرحله ضدعفونی معابر شهری توسط نیروهای داوطلب و امدادی این جمعیت با استفاده از مواد ضدعفونی کننده‌ اهدایی خیرین خبر داد و گفت: این اقدامات توسط چهار تیم ۵ نفره با سه دستگاه تراکتور و نیز ۵  نفر نیروی داوطلب به صورت انفرادی انجام شده و همچنان ادامه دارد.

وی افزود: همچنین تعدادی از نیروهای داوطلب هلال احمر گنبدکاووس در ۲ پایگاه امداد و نجات این جمعیت واقع در روستای "ایمر" و سه راهی "اینچه برون" مستقر شده و به مردم این نواحی اقدامات پیشگیرانه از ویروس کرونا را آموزش می‌دهند.

شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است.

تاکنون ۱۰۸ نفر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در گلستان جان خود را از دست دادند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =