کاهش بیش از ۹۰ درصدی مسافران ورودی و خروجی از پایانه مرکزی تبریز

تبریز - ایرنا - مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری تبریز گفت: تعداد مسافران ورودی و خروجی از پایانه مرکزی این کلانشهر در اواخر اسفند سال گذشته و روز اول فروردین امسال بیش از ۹۰ درصد نسبت به ایام نوروز سال گذشته کاهش یافته است.

حسین عادلی سعدآباد، روز شنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه اواخر اسفند ۹۷ و نخستین روزهای فروردین ۹۸ سالن ترمینال مرکزی تبریز شاهد ورود و خروج مسافران زیادی بود، افزود: این میزان کاهش مسافر به علت شیوع ویروس کرونا از حدود یک ماه گذشته و اتخاذ تدابیر پیشگیرانه در پایانه مرکزی تبریز روی داده است.

وی با اشاره به آمادگی کامل کارکنان این سازمان برای انجام وظایف خود در ایام نوروز، اظهار داشت: با وجود کاهش میزان مسافران ورودی و خروجی، این سازمان با بسیج کلیه امکانات در حال انجام وظایف ذاتی خود است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری تبریز گفت: تعدادی زیادی از مردم و شهروندان به توصیه های مربوط به ماندن در منزل و عدم مسافرت توجه می کنند اما برخی افراد به امر توجه نشان نمی دهند که باید آن ها نیز برای حفظ سلامتی خود، خانواده اش و سایر افراد جامعه به این توصیه ها عمل کنند.

عادلی، با بیان اینکه کار ضدعفونی محوطه پایانه های مرکزی تبریز بصورت مستمر ادامه دارد، ادامه داد: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، غربالگری و تست سلامت مسافران ورودی و خروجی نیز در این پایانه انجام می شود.

کلانشهر ۱.۹ میلیون نفری تبریز دارای ۲ پایانه مسافری شامل پایانه مرکزی در اتوبان کسایی و پایانه آذربایجان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =