۳ بیمار مبتلا به کرونا در اشنویه ترخیص شدند

مهاباد- ایرنا- فرماندار اشنویه گفت: از چهار مورد مثبت ابتلا به بیماری کرونا در این شهرستان، تاکنون سه بیمار ترخیص شده‌اند و تنها یک نفر در بیمارستان نبی‌اکرم(ص) این شهرستان بستری است.

عبدالسلام مام عزیزی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه تاکنون هیچ مورد فوتی بر اثر بیماری کرونا در اشنویه ثبت نشده، افزود: از مجموع ۲۰ مورد مشکوک ابتلا به بیماری کرونا نتیجه آزمایش ۱۳ نفر منفی و چهار نفر مثبت بوده‌است.

وی با بیان اینکه جواب سه مورد مشکوک به کرونا تاکنون اعلام نشده است، اظهارداشت: حال عمومی بیماران کرونایی که ترخیص شده‌اند، مساعد است و هم‌اکنون نیز تحت مراقبت و پایش مستمر قرار دارند.

فرماندار اشنویه از همه شهروندان و روستانشینان این شهرستان درخواست کرد برای مقابله با بیماری کرونا به پویش ۲۹۱۴ بپیوندند و از ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ تا ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ درخانه بمانند.

مام عزیزی بیان کرد: با اقدامات انجام یافته، وضعیت پیشگیری از شیوع کرونا تاکنون در اشنویه مناسب بوده و با همکاری مردم و توجه به توصیه‌های بهداشتی و تلاش مسوولان امیدواریم بتوانیم سطح مقابله با این ویروس را افزایش دهیم.

بر اساس آخرین آمار، از ابتدای شیوع بیماری کرونا در آذربایجان‌غربی ۳۶۷ نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند که از این تعداد  ۲۳ نفر فوت کرده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =