سهم سیناصنعت ایذه در کرونا؛ توزیع ۱۰ هزار ماسک رایگان در ایذه و باغملک

اهواز -ایرنا- شرکت سینا صنعت ایذه در حال توزیع ۱۰ هزار ماسک رایگان بین بیمارستان‌ها، مراکز بهداشتی و مردم شهرستان‌های ایذه و باغملک است.

به گزارش ایرنا، اگر همه شرکت‌های دولتی و خصوصی نسبت به انجام مسئولیت اجتماعی خود در قبال مبارزه با کرونا اقدام کنند، مردم و کادر درمانی بیمارستان‌ها می‌توانند با وضعیتی به مراتب بهتر از اکنون با کرونا مقابله کنند.

شرکت سیناصنعت ایذه که در عرصه صنعت کشور فعال است و یک تیم کشتی را نیز حمایت مالی می‌کند در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود توزیع ۱۰ هزار عدد ماسک بین بیمارستان‌ها، مراکز بهداشتی و مردم شهرستان‌های ایذه و باغملک را در برنامه دارد.

مدیرعامل این شرکت در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای کمک به مبارزه با بیماری کرونا ۲ هزار عدد ماسک به همراه ۱۰۰ دست لباس مخصوص پرستاران جهت مداوای بیماران احتمالی کرونایی به بیمارستان شهدای ایذه اهدا شد.

علی بابا احمدپور افزود: در همین راستا امروز نیز ۲ هزار عدد ماسک برای استفاده پزشکان، پرستاران ‌و کادر درمانی بیمارستان شهید طباطبایی باغملک تقدیم شد.

وی از توزیع ۶ هزار ماسک باقیمانده در روزهای آتی خبر داد و تصریح کرد: این ماسک‌ها در بخش دهدز، بخش سوسن، شهر قلعه تل و چند روستای بخش مرکزی ایذه توزیع می‌شوند.

احمدپور هدف از این کار را خدمت به مردم دانست و افزود: ۱۰ هزار ماسک دیگر نیز خریداری کرده‌ایم که در صورت اجازه خروج از تهران در اختیار مردم شهرستان‌های ایذه و باغملک و بخش‌های تابعه قرار خواهیم داد.

مدیرعامل شرکت سیناصنعت ایذه با درخواست از مردم بری خودداری از تردد غیرضروری در سطح شهر تأکید کرد: مردم بافرهنگ ما به خوبی می‌دانند که فرصت برای دید و بازدید بسیار است، اکنون برای شکست دادن کرونا به یک همت جمعی نیاز داریم و مهمترین اقدام ما نیز ماندن در خانه است.

تاکنون ۳۹۱ نفر در خورستان به کرونا مبتلا شده‌اند، در اهواز ۱۲۸، دزفول ۴۰، آبادان ۳۹ ماهشهر ۲۹، اندیمشک ۲۷، شوشتر ۲۶، خرمشهر ۱۸، شادگان ۱۶، مسجد سلیمان ۱۰، بهبهان ۹، شوش ۹، رامهرمز هشت، باوی هشت، کارون پنج، ایذه و هندیجان هر کدام چهار مورد، اندیکا، امیدیه، حمیدیه و رامشیر هر کدام ۲ مورد، گتوند و باغملک و دشت آزادگان هر کدام یک مورد ابتلای قطعی ثبت شده است.

به دستور استاندار خوزستان ورود مسافران نوروزی به استان برای جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر این ویروس ممنوع اعلام شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha