سرپرست هلال احمر: سعی کنیم مخاطره سیل به بحران تبدیل نشود

تهران - ایرنا - سرپرست جمعیت هلال احمر در نخستین روز سال نو با حضور در مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات، شرایط مدیریت بحران‌های پیش روی را بررسی و تاکید کرد باید سعی کنیم مخاطره سیل به بحران تبدیل نشود.  

به گزارش روز جمعه پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، ساعاتی پس از تحویل سال جدید، کریم همتی سرپرست جمعیت هلال احمر در محل سازمان امداد و نجات حضور یافت و در جلسه ای با مدیران عملیاتی این سازمان وضعیت کنترل عملیات های امدادی در سطح کشور را مورد ارزیابی قرار داد.

در این جلسه مرتضی سلیمی رییس سازمان امداد و نجات و درخشان، مدیر مرکز هماهنگی و کنترل عملیات توضیحاتی درباره حوادث درگیر و پیش روی و نحوه آمادگی و امدادرسانی به آسیب دیدگان را تشریح کردند و سپس مدیران عامل استان‌های خراسان رضوی و اصفهان به صورت آنلاین گزارشی از عملکرد استان های خود در روزهای اخیر را ارائه دادند.

سرپرست جمعیت هلال احمر هم با تبریک سال جدید و قدردانی از خدمات و فعالیت‌های تمام اعضای هلال احمر، اظهار امیدواری کرد در روزهای پیش روی با عزم و جدیت و تلاش شبانه روزی برای کنترل مبادی خروجی شهرها بتوانیم از گسترش بیشتر بیماری کرونا در کشور جلوگیری کنیم.

وی با اشاره به احتمال تکرار سیل‌های سال گذشته خاطرنشان کرد: این بار باید سعی کنیم تا با آمادگی بیشتر و تامین اقلام و تقویت تیم های امدادی این مخاطره مهم به بحران ملی تبدیل نشود.  

همتی پس از این جلسه به همراه تعدادی از مدیران ستادی و عملیاتی از پایگاه امدادی چیتگر واقع در اتوبان تهران کرج نیز بازدید کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =