۱ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۰۳
کد خبرنگار: 1762
کد خبر: 83722125
۱ نفر
تقدیر از زحمات کادر درمانی وظیفه مسوولان است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: تقدیر از زحمات، فداکاری‌ها و مجاهدت‌های کادر درمانی از وظایف مسوولان است و پس از شکست کرونا بایستی به نحو عالی از زحمات این مجموعه قدردانی شود.

حمید شکری روز جمعه در نخستین ساعت تحویل سال نو با حضور در بیمارستان ها و مراکز درمانی مراغه اظهار داشت: در این روز های حساس و بحرانی در کنار کادر درمانی شهرستان هستیم و مردم و مسوولان با تماس ها و پل های ارتباطی مختلف از زحمات کادر درمانی تشکر می کنند.

وی گفت: با آغاز سال نو کادر درمانی شهرستان با تمام توان در حال خدمت رسانی به همنوعان خود هستند و تلاش و کوشش آن ها برای مهار بیماری کرونا ویروس شبانه روزی ادامه دارد.

وی افزود: مردم با ماندن در خانه می توانند بزرگترین و محکم ترین قدم را برای قطع زنجیره ی شیوع بیماری کرونا ویروس بردارند و این تنها خواسته کادر درمانی از مردم است.

وی گفت: امیدواریم مردم بهداشت فردی و اجتماعی را رعایت کنند و در دید و بازدید عید را از طریق فضای مجازی و شبکه های اجتماعی انجام دهند تا شاهد عبور از این شرایط سخت باشیم.

به گزارش ایرنا، در این دیدار فرماندار مراغه و جمعی از پرسنل دانشکده علوم پزشکی مراغه با حضور در مراکز درمانی شهرستان ضمن تبریک سال نو و عید نوروز، از زحمات آن ها در این روزهای سخت مقابله با کرونا تقدیر کرد.

از ابتدای اسفند تاکنون جواب آزمایش کرونای ۶۷ نفر در شهرستان مثبت اعلام شده است.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =