پیام نماینده ولی‌فقیه در گلستان به مناسبت سال نو

گرگان - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان در پیام نوروزی خود ضمن تبریک سال نو اظهار امیدواری کرد که سال جدید مملو از پیشرفت و رفع گرفتاری‌ در همه بخش‌ها به خصوص مسایل اقتصادی و حل مشکل بیکاری باشد.

آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در این پیام گفت:سال ۹۸ گرفتاری های زیادی مانند وقوع سیل، شهادت سردار سلیمانی، سقوط هواپیما و شیوع کرونا برای مردم ایجاد شد اما مردم و ملت ایران با صبوری و همکاری و اتحاد این اتفاقات را پشت سر گذاشتند.

نماینده ولی فقیه در گلستان ادامه داد: مردم ایران در مشکلات به وجود آمده نوعدوستی و روحیه کمک به هم را به بهترین شکل ممکن نشان دادند و من از همه آنهایی تشکر و قدردانی کنم.

امام جمعه گرگان به شیوع ویروس کرونا در کشور اشاره کرد و گفت: پزشکان و پرستاران برای حل مشکل این ویروس تلاش بسیاری کرده و همچنان هم در خط مقدم مقابله با این بیماری هستند که باید از زحمات این افراد به شایستگی قدردانی کرد.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: بسیاری از خوبی هایی که ملت ها به‌دست می آورند از درون مشکلات است و بنابراین نباید در مقابل مشکلات سر فرود بیاوریم.

آیت الله نورمفیدی در این پیام نوشت: سال ۹۸ با همه مشکلاتش به پایان رسید و امیدواریم گرفتاری اخیر و بیماری کرونا را هر چه زودتر با همکاری همه مردم پشت سر بگذاریم.

امام جمعه گرگان اظهار امیدواری کرد که با تلاش مسوولان و بر اساس آنچه که در سند چشم انداز ١٤٠٤ پیش بینی شده، ایران به کشوری درجه یک در منطقه تبدیل شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =