بازتاب پیام نوروزی مقام معظم رهبری و رییس‌جمهوری در رسانه های عراق

بغداد – ایرنا – خبرگزاری ها، شبکه های تلویزیونی و رسانه های نوشتاری عراق از آغاز صبح جمعه در اخبار و تحلیل های خود پیام نوروزی مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری را در کانون توجه خود قرار دادند.

شبکه های مختلف تلویزیونی از جمله العهد و الاتجاء با پخش بخش هایی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب سخنان معظم له را بسیار مهم توصیف کردند.

خبرگزاری رسمی «نینا» نیز در این باره نوشت که رهبر جمهوری اسلامی ایران روز جمعه با تبریک نوروز و آغاز سال جدید به ایرانیان اظهار داشت که ایرانیان برای مبارزه با ویروس جدید کرونا در کشور فداکاری های بزرگی کرده اند.

آیت الله خامنه‌ای با تمجید از روحیه ملت ایران اظهار داشت: ملت ایران سال گذشته شاهد اتفاقاتی بود که اوج آنها شهادت سردار سلیمانی بود.

رهبر جمهوری اسلامی ایران با نامگذاری و اعلام سال جدید به «جهش تولید» و بیان اینکه وقتی نقاط ضعف خود را تشخیص می دهیم، از غرور و بی احتیاطی خارج می شویم تاکید کرد که ملت ایران با حفظ روحیه عالی چالش های سال گذشته را پشت سر گذاشت و آنچه مردم ایران در سال گذشته به آن دست یافتند، دستاوردهای عظیم در تولید است.

دیگر خبرگزاری ها و پایگاه های خبری عراق از جمله «الغد پرس» و «شفق نیوز» نیز با انتشار بخش هایی از پیام های نوروزی رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهوری اسلامی ایران سخنان حضرت آیت الله خامنه ای و حجت الاسلام دکتر روحانی را در صدر خبرهای خود قرار دادند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =