استاندار همدان: تمامی مدیران اجرایی آماده‌باش هستند

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: تمامی معاونان استانداری، فرمانداران، بخشداران، مدیران اجرایی خدمات‌رسان در طول ایام نوروز ۹۹ در آماده‌باش کامل هستند.

سیدسعید شاهرخی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید، اظهار داشت: ماموریت و مرخصی تمامی مدیران ستادی استانداری، فرمانداران و به طور کل مجموعه مدیریتی استان در ایام نوروز لغو است و همه در راستای خدمات رسانی به مردم تلاش خواهند داشت.

وی اضافه کرد: مردم با خیال راحت در منازل خود بمانند تا این مبارزه بی وقفه را خدمتگذاران ادامه دهند.

شاهرخی با تاکید بر اینکه با همکاری همه مردم و تلاش بی وقفه کادر درمانی می توانیم به سرعت این بیماری را کنترل کنیم، گفت: عید همگان روزی است که در کنار یکدیگر باشیم و بتوانیم در اجتماع حضور یابیم.

وی بیان کرد: تا تحقق این هدف همه مردم باید همکاری لازم را با مسوولان داشته باشیم و بهترین راه پیشگیری ماندن در خانه است.

استاندار همدان سال ۹۸ را توام با فراز و نشیب و اتفاق های تلخی و شیرین برای مردم این استان برشمرد و گفت: مردم با حضور پرشور پای صندوق های رای و انتخاب نمایندگان خود برگ زرین دیگری را بر افتخارات این استان ثبت کردند.

به گفته رییس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان تست کرونای ۱۷۵ نفر در این استان مثبت شده‌است.

رشید حیدری مقدم اظهار داشت: ۷۰ درصد مبتلایان به ویروس کرونا در این استان مربوط به جامعه شهری و ۳۰ درصد آن مربوط به ساکنان در روستاهای همدان است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان افزود: با انجام اقدام های درمانی صورت گرفته یکصد تن بهبود یافته اند ۵۷ تن نیز تحت درمان قرار دارند.

حیدری مقدم خاطرنشان کرد: افراد بالای ۷۰ سال درصد بالایی از مبتلایان به ویروس کرونا را در همدان تشکیل می دهند همچنین ۴۸ درصد از مبتلایان به ویروس کرونا زن و ۵۲ درصد مرد هستند.

بر اساس جدیدترین اطلاعات ارائه شده از سوی علیرضا رئیسی معاون وزیر بهداشت، تاکنون ۱۸ هزار و ۴۰۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و هزار و ۲۸۴ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و پنج هزار و ۹۷۹ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha