تسلیت استاندار آذربایجان‌شرقی برای درگذشت مدیرعامل آتش‌نشانی تبریز

تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان‌شرقی امروز پنجشنبه در پیامی، درگذشت مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز را تسلیت گفت.

در پیام محمدرضا پورمحمدی به مناسبت درگذشت آتش پاد دوم، محمد قلیزاده، آمده است:

"انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت جناب آقای محمد قلی‌زاده، مدیرعامل تلاشگر سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تبریز موجب تالم و تاثر فراوان شد. مدیری ایثارگر که پس از شیوع بیماری کرونا در استان، در خط مقدم پیشگیری از این بیماری و ضدعفونی کردن اماکن عمومی و معابر شهر تبریز تلاش کرد و خود نیز در این مسیر به بیماری کرونا مبتلا شد و پس از چند روز تحمل درد و رنج ناشی از این بیماری، جان به جهان آفرین تسلیم کرد.

اینجانب فقدان این مدیر متعهد و سختکوش را به خانواده محترم و همکاران گرامی ایشان و شهروندان تبریزی تسلیت گفته و رضوان الهی را برای آن مرحوم مسئلت می نمایم."

 آتش پاد دوم محمد قلیزاده، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز در اثر ابتلا به ویروس کرونا پس از چندین روز مبارزه با این ویروس امروز فوت کرد.

به گزارش ایرنا، وی از مهر سال ۹۷ به عنوان مدیرعامل در سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز مشغول به خدمت بود و همواره از هیچ تلاشی برای امدادرسانی و خدمت به همشهریان خود در صحنه‌های نبرد با آتش دریغ نکرد.

قلیزاده در حادثه آتش‌سوزی اخیر بازار بزرگ تبریز نیز نقش محوری ایفا کرد و با از جان گذشتگی در میان شعله‌های آتش، به مدیریت و فرماندهی آتش‌نشانان ایثارگر تبریز پرداخت.

وی در عملیات‌های اخیر ضدعفونی معابر که برای مقابله با ویروس کرونا انجام می‌شد، به صورت شبانه‌روزی حضور می‌یافت و به این ویروس مبتلا شد و امروز پنجشنبه جان به جان آفرین تسلیم کرد.

۶۲۹ نفر در آذربایجان شرقی به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد حدود ۳۰ درصد را شهروندان تبریزی تشکیل می دهند و این بیماری تاکنون جان ۵۹ فرد مبتلا را در این استان گرفته است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha