۶ متهم تحریک مردم به هتک حرمت حرم حضرت معصومه(س) دستگیر شدند

قم-ایرنا- جانشین فرماندهی انتظامی استان قم از دستگیری ۶ تن به اتهام تحریک مردم بعد از اعلام تعطیلی موقت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) با هدف کمک به مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد.

بهادر اسماعیلی روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: در این رابطه ۶تن از هتاکان توسط پلیس امنیت عمومی استان قم شناسایی و دستگیر شدند.

 جانشین فرماندهی انتظامی استان همچنین از برخورد جدی با عوامل هنجارشکن و هتاکان به حریم کریمه اهل‌بیت(س) خبر داد.

وی اضافه کرد: ۳ تن از افراد دستگیرشده وابسته به طیف خاصی هستند که هدف‌دار و با برنامه قبلی اقدام به تحریک مردم کرده که طی تحقیقات صورت گرفته مشخص شد با شبکه‌های معاند در ارتباط بوده‌اند.

 جانشین فرماندهی انتظامی استان قم افزود: پرونده‌های این افراد در این راستا تشکیل و پس از تکمیل تحقیقات به مقام قضایی استان تحویل می‌شود.

وی یادآور شد: شهروندان مراقب باشند تحت تأثیر القائات شیطانی و مسموم جریانات رسانه‌های وابسته به دشمنان و ضدانقلاب در شبکه‌های اجتماعی قرار نگیرند.

روز ۲۶ اسفندماه سال جاری با اعلام خبر بسته شدن حرم حضرت معصومه(س)، عده‌ای که افراد به بهانه اعتراض نسبت به این اقدام با تجمع جلوی حرم، با سردادن برخی شعارها مذهبی، اقدام به ورود اجباری به داخل حرم کردند. /

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha