سهم ایرانول آبادان از کرونا؛ توزیع ۶ هزار ماسک و دستکش بین شهروندان

آبادان - ایرنا - مدیر شرکت روغن سازی ایرانول آبادان گفت: این شرکت در راستای مقابله با بیماری کرونا ۶ هزار دستکش و ماسک بین رانندگان و شهروندان آبادان توزیع کرد.

مهدی ساجدی‌زاده پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به لزوم تولید روانکارهای مورد نیاز در صنایع کشور تجهیزات مورد نیاز کارکنان شرکت روغن سازی ایرانول برای مقابله با کرونا مانند ماسک، دستکش و یا لباس‌های مخصوص تهیه و در اختیار آنها قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه شرکت‌ ایرانول در بحث پایش و ارزیابی سلامت کارکنان باید با جدیت اقدام کنند، افزود: شوراهای راهبردی و مدیران شرکت ایرانول افزون بر آماده باش کامل باید اقدامات خود را در ابعاد مختلف ارتقا دهند.

ساجدی‌زاده گفت: برای ضدعفونی کردن اماکن و معابر آبادان و روستاهای آبادان نیز ۳۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده تهیه و در اختیار ستاد مقابله با کرونا قرار گرفت.

وی از مردم خواست تعطیلات نوروز در منزل بمانند و با نه گفتن به میهمانان نوروزی، کرونا را از خانه خود برانند زیرا اگر میهمان بیاید با خود کرونا سوغات می‌آورند.

پرداخت پنج میلیارد ریال عوارض شهرداری آبادان

مدیر شرکت روغن سازی ایرانول آبادان با اعلام پرداخت بخشی از عوارض این شرکت به شهرداری این شهر گفت: این شرکت ۲۴ میلیارد ریال برای پرداخت عوارض به شهرداری بدهکار است که در شرایط حساس کنونی و احتیاج شهرداری مبلغ پنج میلیارد ریال به این شهرداری پرداخت شد و مابقی بدهی نیز در فروردین ماه سال آینده پرداخت می‌شود.

از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان خوزستان ۵۱ نفر جان خود را ازدست داده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha