استاندار البرز: ایرانی سربلند را  با اتحاد در سال جدید رقم می زنیم

کرج - ایرنا - استاندار البرز ضمن تبریک سال نو گفت: امید است همچنان در مسیر آبادانی البرز سرسبز و زیبا و به تبع آن ایران اسلامی، غمخوار یکدیگر بوده و در نهایت اتحاد و همدلی شاهد سربلندی ایران و ایرانی در این گیتی پهناور باشیم.

در متن پیام نوروز ۹۹ " عزیزاله شهبازی " استاندار البرز که پنجشنبه شب منتشر شد آمده است: جشن باستانی و کهن نوروز با هویتی ایرانی، نماد پیوند اقوام و مردمان میهن است که در البرز بعنوان ایران کوچک با رنگین کمانی از اقوام، رنگ و بوی دیگری دارد.

نوروز را شروع رستاخیر طبیعت، موعد و نماد رویش و تولد می‌دانیم و باورمان بر این است که همگام با طبیعت، ما نیز باید با زمزمه یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال به سمت بهترین حال حرکت کنیم.
سال ۹۸ نیز با تمام فراز و نشیب ها گذشت و در کنار دستاوردهایی که در سایه کارآمدی نظام با تدبیر به امید مردم رسید، مشکلات و موانعی همچون سیل، زلزله و بیماری های هولناکی همچون آنفلو آنزا و کرونا ویروس، کام مردم ایران اسلامی را تلخ کرد ولی اتحاد، همدلی، انسجام و پایمردی مردم و مسئولان در این ادوار بیش از پیش محسوس بود چراکه در گام دوم انقلاب طبق منویات مقام معظم رهبری، مردم و مسوولان را به باور وحدت برای پیروزی، رساند.
در سالی که گذشت سرباز جان برکف وطن سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را از دست دادیم ولی در پی این فقدان جانسوز، شاهد نقش آفرینی مردم در حمایت همه جانبه از آرمان های انقلاب اسلامی به واسطه جوش و خروشی حماسی در سرکوبی توطئه های دشمنان و تشییع با شکوه این قهرمان ملی بودیم.
البرز همیشه سرفراز با مردمانی از جنس امید، نشاط و مهربانی در سالی که گذشت با اعتماد به خدمتگزاران خود در استان، شاهد دستاوردهای بزرگی در حوزه های اقتصادی و عمرانی بودند؛ علاوه بر صدر نشینی کشور در جذب اعتبارات تبصره ۱۸ و ستاد تسهیل و رفع موانع که شکوفایی ظرفیت های تولید و کاهش نرخ بیکاری را همراه داشت، بهار راه سازی استان را نیز با شکستن طلسم پروژه های بزرگ راه استان، شاهد بودند چراکه قطار برقی کرج-هشتگرد، منطقه یک آزادراه تهران-شمال و امتداد آزادراه شهید همت در البرز پس از سال ها انتظار و مطالبه مردم، نفس تازه به کالبد راه های استان با تردد ملی، دمید.
اینجانب فرارسیدن سال نو شمسی و نوروز باستانی را به تمام مردم شریف ایران خصوصاً هم استانی‌های عزیز البرزی تبریک و تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت، عزّت، آرامش و سربلندی را برای تمام مردم این مرز و بوم از درگاه ایزد منّان مسالت می‌نمایم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha