پلیس پایتخت طرح های نظارتی را در ایام نوروز شدت می بخشد

تهران-ایرنا-رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت از تشدید کنترل و نظارت بر اصناف در روزهای پایانی سال و ایام نوروز خبر داد و گفت: در مرحله نخست این طرح از ۵۴ واحد صنفی و ۱۲ مراکز اقامتی ( هتل ها و مسافرخانه ها) بازدید شد.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ  صادق قره باقری اظهار داشت: در پایان ایام پایانی سال و آغاز سال جدید تغییر در نوع نیازمندی شهروندان و توزیع و فروش کالاهای غیر مجاز در مراکز خرید شهر پیش بینی شد و برای جلوگیری از بروز هر گونه تخلفی، طرح نظارتی بر واحد های صنفی و مراکر اقامتی ( هتل ها و مسافرخانه ها ) در ایام پایانی سال و نوروز ۹۹ عملیاتی شد.

وی افزود: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی در قالب طرح نظارتی در ۲۴ساعت گذشته از ۵۴ واحد صنفی اعم از پوشاک، قهوه خانه، رستوران و غیره در حوالی خیابان های جمهوری و ولیعصر(عج) بازدید کردند.

قره باقری با بیان اینکه به ۶ واحد صنفی اخطاریه پلمب مغازه ابلاغ شد، افزود: به ۲۷ واحد صنفی نیز رعایت قوانین و آیین نامه های صنفی تذکر داده شد.

وی در ادامه با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر نطارت بر ۵۴ واحد صنفی از ۱۲ مرکز اقامتی ( هتل ها و رستوران ها ) در محدوده راه آهن بازدید شد، گفت: به کلیه متصدیان واحدهای صنفی هوشیاری بیشتری نسبت به پذیرش و اسکان مسافران و مراتب هوشیاری با توجه به شیوع ویروس کرونا تذکر داده شد.

رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت در پایان با اشاره به تداوم و استمرار طرح نظارتی در ایام پیش رو به ویژه در تعطیلات نوروزی از عموم شهروندان خواست: در صورت مشاهده و یا اطلاع از تخلفات صنفی بلافاصله با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha