کمک یک میلیارد ریالی مجتمع فولاد ظفر بناب برای خرید اقلام پزشکی

تبریز - ایرنا - مدیرعامل شرکت فولاد ظفر بناب گفت: در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا در این شهرستان این شرکت یک میلیارد ریال به شبکه بهداشت و درمان برای خرید ملزومات بهداشتی و درمانی کمک کرد.

امید اسمعیل ظفر، روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: از زمان شیوع این ویرس و برای مقابله با آن در مجتمع فولاد، ۲ دستگاه تب سنج، ۲ دستگاه اکسیژن سنج خون، تعداد زیادی ماسک و مقداری محلول‌های ضدعفونی و سایر ملزومات بهداشتی برای پیشگیری و مقابله با این بیماری مورد استفاده قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه این مجتمع از ۲۶ اسفند تا اطلاع ثانوی تعطیل شده است، اظهار داشت: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اقداماتی مانند تجهیز بهداری مجتمع، استقرار یک دستگاه آمبولانس مجهز، ضدعفونی مستمر، توزیع ماسک، سرو غذا در ظروف یک بار مصرف، تعطیلی اماکن عمومی کارخانه اعم از رستوران و نمازخانه و ممنوعیت ورود کارکنان مشکوک به کرونا به داخل محدوده کاری در راستای ارتقای سطح بهداشت محیط و حفاظت فردی کارکنان این شرکت انجام شده است.

مجتمع فولاد ظفر بناب در جنوب غرب استان و در ۱۰۰ کیلومتری تبریز فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ شروع و برای ۶۲۵ نفر اشتغال زایی مستقیم کرده است.

این مجتمع، به عنوان واحد نمونه صنعتی استان در سال‌های اخیر و واحد نمونه صادرات و سلامت محور انتخاب شده است.

این مجتمع یک دستگاه آمبولانس اورژانس نیز برای شبکه بهداشت و درمان شهرستان اهدا کرده است.


 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha