۲۹ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۴
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 83721270
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پایش بیش از ١٦٠ هزار نفر در خروجی های گیلان

رشت - ایرنا - مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: در ٢٠ روز گذشته ١٦٠ هزار و ٤٦٩ نفر در مبادی خروجی استان مورد پایش و تب سنجی قرار گرفتند و هشدارها و اطلاع رسانی های لازم برای پیشگیری از شیوع کرونا به آنان داده شد.

مهدی ولی پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این جمعیت شامل سرنشینان ٥٣ هزار و ٢٤٦ خودرو و نیز مسافران ٩ پرواز در فرودگاه سردار جنگل رشت بودند.

وی اظهار داشت: همزمان با شیوع ویروس کرونا از هشتم اسفند ماه جاری تیم های امداد و نجات هلال احمر گیلان در محورهای خروجی گیلان و فرودگاه رشت با همکاری مرکز بهداشت و نیروی انتظامی مستقر شدند.

مدیرعامل هلال احمر گیلان خاطر نشان کرد: هر روز ٨٤ نفر از نیروهای امدادی و ستادی در مبادی خروجی استان حضور فعال داشته و ٢٤ ساعته مشغول خدمات رسانی هستند.

وی بیان داشت: در این مدت گندزدایی و ضدعفونی سوپر مارکت ها، مساجد، مدارس، خانه های بهداشت و نانوایی ها به همت جوانان و داوطلبان خانه های هلال جمعیت هلال احمر گیلان برای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا در ١٦ شهرستان و ٢٠٠ روستا و اماکن شهری استان انجام گرفت.

مدیرعامل هلال احمر استان گیلان اظهار داشت: تولید روزانه حدود هفت هزار ماسک در شعب هلال احمر توسط داوطلبان و جوانان این جمعیت از دیگر اقدامات در این حوزه است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha