انتقاد مجیدی از انتصابات در هیات مدیره استقلال

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با انتشار مطلبی در فضای مجازی به انتقاد از انتصاب ۲ عضو جدید هیات مدیره این باشگاه پرداخت.

سرمربی استقلال عصر امروز در پستی با تاختن به انتصاب ۲ عضو هیات مدیره آن را جهت‌دار خواند. متن پست به شرح زیر است:

این تصمیم‌های مدیریتی نادرست را چه کسی برای استقلال می‌گیرد؟ چگونه به این نتیجه رسیدند که سرمایه‌دار برود و کارمند بیاید؟ آیا نمی‌دانند که باشگاه استقلال به ۳۰ میلیارد تومان پول نیاز دارد تا جرایم دادگاهی خود را در هفته‌های آینده پرداخت کند؟ آیا نمی‌دانند بازیکنان تیم بدون یک ریال دریافتی شب عید به خانه هایشان رفتند؟ تنها ۲۰ درصد قرارداد این بازیکنان ۱۰ میلیارد تومان می‌شود.

 می‌شنوم که می‌گویند چرا مربی در امور مدیریتی اظهار نظر می‌کند. کدام امور مدیریتی؟ کدام ساختار؟ کدام تشکیلات؟ آیا منظورتان یک ساختمان در سعادت آباد است و یک تیم ۴۰ نفره که هر روز باید برای دو ساعت تمرین به یک گوشه از تهران اسباب کشی ‌کند؟

۲ ماه است سکوت کردم تا همه چیز درست شود اما از سکوتم سواستفاده کردند. ترکیب خلیل زاده و موسوی در این دوران بی‌پولی چه مشکلی داشت. کار به جایی رسیده که آدم شک می‌کند که تصمیمات عمدی باشد. درد استقلال بی‌پولی است یا مصاحبه، دروغگویی و رفتارهای عوامفریبانه؟ مگر استقلال آزمایشگاه است که آن را تبدیل به جایی برای آزمون و خطا کرده‌اید.

انتقاد تند «فرهاد مجیدی» از انتصاب‌های روز گذشته و موضع گیری در برابر این انتصاب‌ها در حالی است که این مربی در مدت کوتاه سکان داری استقلال با مصاحبه و اظهارنطر درباره مسائل مدیریتی خود را درگیر برخی از حاشیه ها کرده است. چنین رویه ای برای شماره هفت سابق آبی‌پوشان نمی تواند موجب موفقیت باشد زیرا اینگونه حاشیه ها بر کار فنی او تاثیر خواهد گذاشت و ارتباط این مربی را با هیات مدیره باشگاه دچار مشکل خواهد کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha