مراسم تحویل سال نو در گلزار شهدای قزوین برگزار نمی‌شود

قزوین - ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قزوین گفت: امسال مراسم تحویل سال نو به منظور پیشگیری از گسترش ویروس کرونا در گلزار شهدای قزوین برگزار نمی‌شود.

غلامرضا حقایق‌پور روز پنجشنبه با اعلام این خبر افزود:  از آعاز پیروزی انقلاب تاکنون هر ساله مراسم تحویل سال نو با حضور بازماندگان شهدا و ایثارگران، مدیران استان و مردم شهیدپرور در گلزار شهدای قزوین برگزار ‌شده است.
وی افزود: ولی امسال مراسم تحویل سال نو به دلیل پیشگیری از گسترش ویروس کرونا و براساس تاکیدات مسوولان و متخصصان بهداشت و درمان مبنی بر پرهیز از برگزاری برنامه‌های فرهنگی با تجمع مردم در گلزار شهدای قزوین برگزار نخواهد شد.
حقایق‌پور با بیان اینکه گلزار شهدا زیارتگاه عاشقان و دلسوختگان انقلاب و ولایت بوده و هست و خواهد بود،گفت: آحاد جامعه می‌توانند با خلوص نیت و از دور، ارادت قلبی خود را به مقام شامخ شهدای عزیز ابراز کنند و سال نو را با گرامیداشت یاد و خاطره آنان در منزل آغاز کنند.
 حقایق پور افزود: همه مردم شهیدپرور قزوین باید با جدی گرفتن قرنطینه خانگی به دنبال قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا باشند تا هر چه زودتر این ویروس در کشور ما به طور کامل از بین برود و مردم دوباره به زندگی عادی برگشته و به انجام امور روزمره خود بپردازند.
وی  اضافه کرد: امسال سال نو با توجه به شیوع ویروس کرونا متفاوت است و باید آحاد جامعه نکات پزشکی و بهداشتی از جمله پرهیز از روبوسی و دست دادن را جدی بگیرند.
حقایق پور افزود: از شهروندان به ویژه سالمندان خواست امسال سال نو را در خانه بمانند تا سین سلامت را در سفره هفت سین خود داشته باشند و بهار سال ۹۹ را به شادی در کنار هم بگذرانند.

استان قزوین دارای سه هزار شهید سرافراز است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha