مانور جامعه پزشکی و آموزش پیشگیری از ابتلا به کرونا در زاهدان آغاز شد

زاهدان- ایرنا- جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: مانور جامعه پزشکی و آموزش پیشگیری از ویروس کرونا صبح امروز پنجشنبه با حضور مسوول بسیج مداحان کشور و جانشین فرمانده سپاه سلمان در امور اقشار بسیج این استان در زاهدان آغاز شد.

فاطمه کمیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با همت بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ۱۸ تیم آموزشی پیشگیری از ویروس کرونا جهت نصب بنر در آرایشگاه‌ها، پمپ بنزین‌ها، نانوایی‌ها و سوپرمارکت‌های سطح شهر زاهدان اعزام شدند.

وی ادامه داد: در این مانور ۷۰۰ بسته بهداشتی شامل ماسک، دستکش و تراکت آموزشی بین مردم توزیع شد.

جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان بیان کرد: این مانور با حضور ۵۷ نفر جهت نصب پوستر، تراکت و آگاه سازی مردم از ویروس منحوس کرونا در سطح شهر انجام شد.
 
وی خاطر نشان کرد: یک تیم با دستگاه تب سنج در سوپر مارکت‌ها حضور یافته و چکاپ و آموزش به مشتریان فروشگاه‌ها را انجام می‌دهند.

به گفته رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان شمار مبتلایان به کرونا در سیستان و بلوچستان بر اساس آخرین آمار به ۸۸ نفر افزایش یافته است.

دکتر محمد هاشمی شهری اظهار داشت: ۶۵ نفر از مبتلایان به کرونا در حوزه این دانشگاه، ‌۱۷ نفر به دانشگاه علوم پزشکی زابل و ۶ نفر به دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اختصاص دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha