رایزنی برای اختصاص بیمارستان‌های بیشتر به بیماران کرونایی

تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی، از رایزنی برای اختصاص بیمارستان‌های بیشتر به بیماران کرونایی خبر داد.

به گزارش روز پنجشنبه وزارت راه و شهرسازی، «محمدجعفر علیزاده» از احتمال اختصاص بیمارستان ۲۳۵ تختخوابی سقز در استان کردستان به درمان بیماران کرونایی خبر داد و افزود: اکیپی برای ارزیابی موضوع در سقز در حال بررسی موضوع تخصیص این بیمارستان به درمان بیماران کرونایی اعزام شده اند.

وی ادامه داد: احتمالا بیمارستان ۲۳۵ تختخوابی سقز که در سال جاری عملیات ساخت آن به اتمام رسیده است، به ارایه خدمات درمانی به بیماران کرونایی تخصیص خواهد یافت که رایزنی برای این موضوع ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی، روزهای گذشته نیز از اختصاص بیمارستان ۲۳۲ تختخوابی تالش در استان گیلان، بیمارستان ۲۳۷ تختی بروجن در چهارمحال و بختیاری و بیمارستان ۲۲۰ تختی بهشهر در استان مازندران به درمان بیماران کرونایی خبر داده بود.

بیمارستان های تالش در گیلان، بروجن در چهارمحال و بختیاری و بهشهر در مازندران از جمله بیمارستان هایی هستند که در سال‌جاری مراحل تکمیل خود را به پایان رساندند و برای بهره برداری به وزارت بهداشت تحویل شدند.

گفتنی است، معاون وزیر راه و شهرسازی چندی پیش، از تکمیل ۱۴ بیمارستان با ۲۵۲۷ تخت در سال ۹۸ توسط سازمان مجری خبر داده بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha