فرماندار گناوه:شکست کرونا  در گرو خانه ماندن است

گناوه – ایرنا – فرماندار گناوه گفت: لازمه تحقق یافتن  شعار شکست بیماری کرونا پیوستن به پویش همگانی در خانه می مانیم  است.

غلامرضا مهرجو روز پنجشنبه در پیام نوروزی سال ۹۹ در دفتر امام جمعه این شهر به مردم این منطقه و هموطنان افزود: در صورتی کرونا را شکست خواهیم داد که زنجیره انتقال آن را با در خانه ماندن قطع کنیم.

وی اظهارداشت:  رعایت نکات بهداشتی  و همراهی و همکاری مردم با مسئولان و کارشناسان درمانی در تمام ابعاد کمک شایانی در پیشگیری از شیوع انتقال و عبور از این بلا خواهد کرد.

وی از هموطنان سراسر کشور خواست باتوجه به شرایط پیش آمده از سفر به این شهرستان گردشگرپذیر استان بوشهر بجد پرهیز کنند و به پویش در خانه ماندن بپیوندند.

فرماندار گناوه گفت: مردم این شهرستان در میهمان نوازی اشتهار بالایی دارند و هر ساله مسافران و گردشگران زیادی از اقصی نقاط کشور را پذیرا می‌شدند اما امسال تعطیلات نوروز متفاوت تر از سال‌های قبل است و در این ایام از پذیرش مسافران معذور و هیچگونه خدماتی به آنان ارایه نمی‌شود.

وی اظهارداشت: باتوجه به شیوع گسترده کرونا در کشور تمامی بوم‌گردها، هتل‌ها و اماکن تفریحی و گردشگری و خدماتی و مهانسرای ادارات و نهادها هیچ خدماتی به هموطنان ارایه نخواهند داد.

مهرجو افزود: از بدو شیوع ویروس کرونا در کشور در این شهرستان با تشکیل ستاد مقابله با کرونا نشست‌های مداومی برگزار و با بهره‌گیری از نظرات و مشورت با صاحبنظران و نظرات مردمی تصمیم‌های خوبی در برابر پیشگیری از این بیماری اتخاذ شده است.

فرماندار گناوه ادامه داد: استقرار ۵ ایستگاه تب سنجی ، کنترل مبادی ورودی شهر  بمنظور ممانعت از ورود مسافران غیربومی و ضدعفونی اماکن و معابر شهر با همکاری نیروهای داوطلب مردمی و جهادگر ، انتظامی و سپاه بخوبی در حال انجام است.

وی گفت: از مردم این شهرستان انتظار داریم اخبار مرتبط با کرونا را از ستاد ملی مقابله با این بیماری در کشور و کمیته اطلاع رسانی این شهرستان پیگیری کنند.

وی اظهارداشت: رسانه ها و شبکه های مجازی این شهرستان از زمان شیوع بیماری کرونا همپا و همگام با مسئولان بوده‌اند و نقش مهمی در تصمیمات  ستاد مقابله با این بیماری در سطح شهرستان داشته‌اند.

مهرجو از تلاش و زحمات نیروهای انتظامی ، بسیج و سپاه ، خیرین ، داوطلبان و گروه‌های جهادی و خودجوش مردمی در جهت مقابله با بیماری کرونا تقدیر کرد.

فرماندار گناوه با تبریک فرارسیدن سال ۹۹ گفت: کشور ایران در سال ۹۸ با حوادث تلخ و شیرینی مواجه شد که تلخ ترین آن شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی بود که کام مردم را  تلخ کرد.

وی اظهارداشت: در حالی وارد سال ۹۹ می شویم که ویروس کرونا عالم گیر و کشور را نیز درگیر کرده و  تمامی حاکمیت نظام تلاش و توان خودرا برای حفظ سلامت و مقابله با این بیماری بکار برده تا از این بحران با همکاری و همراهی مردم عبور کنیم.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع و از نقاط گردشگرپذیر جنوب کشورهمه ساله در تعطیلات توروز پذیرای جمعیت بی‌شماری از هموطنان در اقصی نقاط کشور می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha