۲۹ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۵۷
کد خبرنگار: 2059
کد خبر: 83721028
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

نانوایان مشهد آموزش‌های پیشگیری از کرونا را فرا گرفتند

مشهد- ایرنا- نانوایان مستقر در حاشیه شهر مشهد آموزش‌های رعایت موازین بهداشتی در پیشگیری از کرونا حین عرضه نان را فرا گرفتند.

این اقدام با همکاری شورای مشارکت‌های زنان مجمع خیرین سلامت خراسان رضوی، معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و استانداری خراسان رضوی از چند روز گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
 رییس شورای مشارکت‌های زنان مجمع خیرین سلامت خراسان رضوی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این دوره آموزشی به صورت عملی ویژه متصدیان  و کارکنان نانوایی های حاشیه شهر با اولویت بهداشت فردی ، بهداشت ابزار و تجهیزات، بهداشت ساختمان برای پیشگیری از شیوع کرونا برگزار شده است.  
آرزو حیدریان افزود: این آموزشها در قالب گروههای ۱۵ نفره و توجه به پرهیز از تجمع افراد در انتقال بیماری در حال برگزاری است.  
وی با اشاره به نقش عرضه نان در چرخه انتقال ویروس کرونا ادامه داد: در قالب این آموزشها  محلولهای ضد عفونی کننده دست به کارگران و متصدیان نانوایی های حاشیه شهر مشهد  اهدا شد.
وی از شهروندان خواست نکات بهداشتی مطرح شده را جدی گرفته و هنگام مصرف نان از سالم بودن و آلوده نبودن آن اطمینان حاصل کنند.
در این راستا اتحادیه نانوایان مشهد شیوه‌نامه رعایت موارد بهداشتی در پیشگیری از کرونا را بین هزار و ۶۰۰ نانوایی سطح شهر توزیع کرده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha