مدیرکل دامپزشکی خراسان رضوی وضعیت بازرسی را بررسی کرد

مشهد- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی خراسان رضوی همزمان با آخرین روز سال ۱۳۹۸ به منظور بررسی وضعیت نظارت و بازرسی در این حوزه، از جریان فعالیت گروههای بازرسی شبکه دامپزشکی مشهد به صورت سرزده بازدید کرد.

دکتر احمد شریعتی از ساعات ابتدایی فعالیت مراکز عرضه فرآورده های خام دامی در میدان استقلال مشهد در ۲۹ اسفند ماه حضور یافت و وضعیت فعالیت گروه های نظارتی شبکه دامپزشکی مشهد را مورد بررسی قرار داد.

وی ضمن بازدید از وضعیت بهداشتی عرضه فرآورده های خام دامی در این میدان، بر لزوم رعایت الزامات بهداشتی به عرضه کنندگان این فرآورده ها تذکرهای لازم را ارایه داد.

مدیرکل دامپزشکی خراسان رضوی در این بازدید سرزده گفت: وضعیت بهداشتی فرآورده های خام دامی در شهر مشهد مطلوب است و گروه‌های بازرسی طی روزهای اخیر و تعطیلات نوروز فعالیت های خود را افزایش خواهند داد.

شریعتی افزو.د: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر موردی از تخلفات در تولید، نگهدای یا عرضه فرآورده‌های خام دامی، مراتب را در مشهد با شماره تلفن‌های ۳۷۲۵۰۰۲۵ و ۳۷۲۵۰۰۳۵ شبکه دامپزشکی مشهد، ۱۵۱۲ مرکز پیام اداره کل و در شهرستان‌ها با شبکه دامپزشکی شهرستان در میان گذاشته یا از طریق پیام رسان سروش به آدرس @dampezeshkirazavi پیام های خود را ارسال کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha