۲۹ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۸
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83721007
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

همکاری مردم خلخال با پلیس قابل تقدیر است

اردبیل _ ایرنا _ فرمانده انتظامی خلخال گفت: همکاری مردم با ماموران انتظامی این شهرستان در خصوص رعایت مسائل مربوط به چگونگی برگزاری آیین‌ چهارشنبه سوری قابل تقدیر است.

سرهنگ سیدهادی موسوی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این آیین در همه مناطق شهرستان با آرامش برگزار شد که حاکی از وجود از فرهنگ بالای مردم این منطقه است و انتظار از مردم ادامه همین روند و توجه به هشدارهای داده شده در خصوص پیشگیری از ابتلا به کرونا برای گذر از بحران این بیماری جهانی است.

وی بیان‌کرد: با آگاهی خانواده‌ها و توجه آنان به هشدارهای ناجا در خصوص پیامدهای خطرناک سوختگی و سوانح در سال‌های گذشته و مراقبت و همراهی مردم با نیروی انتظامی شاهد آرامش بسیار خوب و قابل توجه و نبود تلفات جانی و مالی در چهارشنبه آخر سال امسال بودیم.

‏فرمانده انتظامی خلخال با تبریک پیشاپیش سال نو به مردم این شهرستان اظهارداشت: پلیس در سال نو در خدمت شهروندان در جهت نظم بخشی و ایجاد آرامش در سطح جامعه است و تمامی همکاران به صورت شبانه‌روزی در تعطیلات نوروز به مردم خدمت خواهند کرد.

سرهنگ موسوی با تاکید بر توجه مردم به توصیه‌های ایمنی در تعطیلات نوروز و توجه به هشدارهای مربوط به پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا  گفت: همکاران انتظامی با همکاری مردم در عید نوروز ضمن توجه به پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ،تمام تلاش خود را برای رفاه، آسایش و امنیت مردم به‌کار خواهند گرفت و امیدواریم مردم نیز با توجه به شعار در خانه بمانیم با پرهیز ار رفتن به میهمانی و یا دعوت از میهمان به خانه خود  سالیخوش برای خود و دیگران به ارمغان آورند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha