نامگذاری خیابانی در فراهان به نام پرستار

اراک - ایرنا - فرماندار فراهان گفت: خیابانی در این شهرستان در راستای ارج نهادن به مقام شامخ پرستاران، به نام پرستار نامگذاری شده است.

«حسن خزایی پور» روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: پرستاران بیش از هر قشر دیگری در جبهه مقدم مقابله با ویروس کرونا قرار دارند و تاکنون این قشر در راه سلامت مردم شهدایی را نیز تقدیم کرده‌اند.

وی بیان کرد: مردم قدرشناس استان مرکزی و شهر فراهان به پاس قدردانی از زحمات کارکنان بهداشت و درمان این شهرستان در اقدامی، یکی از خیابان‌های شهر فرمهین را به نام  پرستار نامگذاری کردند.

فرماندار فراهان ادامه داد: مردم باید قدردان زحمات پرستاران و پزشکان باشند و با توجه به توصیه‌ها و ماندن در خانه موجبات قطع انتقال شیوع این بیماری را فراهم کنند.

خزایی پور اظهار داشت: برخی بی‌توجهی‌ها و رعایت نکردن اصول بهداشتی موجب شیوع بیشتر این بیماری و افزایش بار زحمت برای کادر درمانی می‌شود.

تاکنون ۷۸۲ نفر به صورت قطعی و بر اساس نتایج آزمایشگاهی در استان مرکزی به کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند که ۴۰۳ نفر از این افراد بهبودیافته و ترخیص شده‌اند و تاکنون ۳۵ مبتلا به ویروس کرونا نیز در این استان جان خود را از دست داده‌اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha